Overview

 

 

  • Location Projeyi İncele

PROJE DETAYLARI

Kampüs Ofis Konsepti FerYapı ile ilk kez Türkiye’de.

Dünyanın yeni trendi kampüs ofis konsepti, yatay yapısı ve bu yapının getirdiği geniş metrekareli ofis alanları, çalışan odaklı tasarımı, büyük ve ferah Kampüs Meydanı ve Bahçesi ile ilk kez Türkiye’de…

Premier Kampüs Ofis; park hissi veren geniş yeşil alanları, gurme restorandan kafelere, banka şubelerinden sosyal aktivite mekânlarına kadar pek çok şeyi bir arada bulabileceğiniz meydanı, Break Room, spor salonu, cep sineması, arşiv odası, toplantı ve konferans salonu gibi olanaklarıyla hem sizin hem de çalışanlarınızın tüm beklentilerini fazlasıyla karşılayacak nitelikte…

Premier Kampüs Ofis,

Kampüs Ofis Konsepti Nedir ?

Dünyada başarılı ofis yaşamı için çok çeşitli araştırmalar yapıldı ve bu araştırmaların sonucunda da yepyeni bir buluş olan Kampüs Ofis konsepti keşfedildi. Amerika’nın lider şirketleri başta olmak üzere pek çok önemli şirket kendi kampüs ofislerini inşa ederek bu akımın öncü markaları oldular. Kampüs ofis konsepti tüm dünyada üç temel değer ile öne çıkıyor; Teknolojinin getirdiği yenilikleri takip etmek, sosyal yaşama büyük önem vermek ve verimliliği her alanda esas almak. Dünyanın yeni trendi kampüs ofis konsepti, yatay yapısı ve bu yapının getirdiği geniş metrekareli ofis alanları, çalışan odaklı tasarımı, büyük ve ferah Kampüs Meydanı ve Bahçesi ile ilk kez Türkiye’de.
Premier Kampüs Ofis,

Leed Gold Sertifikası'nı Aldı.

Türkiye’nin “kampüs ofis” konseptiyle hayata geçen ilk ve tek projesi Premier Kampüs Ofis, çevreci binalara verilen LEED Gold Sertifikası’nı Mart 2017 itibarıyla aldı. Proje; yeşil alana ayrılan bölümleri, ısıtma-soğutma konusundaki efektif çözümleri ve çevreye olumsuz etkisi en aza indirilmiş malzeme kullanımıyla sertifikayı almaya hak kazandı.

Akıllı, verimli ve sosyal bir ofis kompleksi olmanın yanı sıra çevreci de olduğunu, aldığı LEED Gold Sertifikası ile kanıtlayan Premier Kampüs Ofis, hem işletme maliyetlerini düşük tutan hem de doğayla dost bir ofis projesi özelliği taşıyor.

Premier Kampüs Ofis

Dünyanın yeni trendi olan kampüs ofis yaşam alanı Kağıthane’de.

0 m2
İnşaat Alanı
0
Katlı
0
Ofis
% 0
Doluluk Oranı
LOKASYON &

MESAFELER

Metro 750 m
TEM 800  m
Piyalepaşa-Kâğıthane Tüneli 1,4 km
E-5 Okmeydanı katılımı  30 dk
Boğaziçi Köprüsü  12 km
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü  15 km
Atatürk Havalimanı  20 km

Biz Sizi Arayalım

Size özel ayrıcalıklar ve öncelikli fırsatlar için
lütfen formu doldurunuz.