CategoriesBasında Biz

FerYapı İstanbul Asya Basketbol Ligine sponsor oldu

Gayrimenkul sektöründe gerek yenilikçi projeleriyle gerekçe sağladığı finans modelleriyle adından sıkça söz ettiren FerYapı, şimde de T.U.B.A. (Tansel Urcan Basketbol Akademi) iş birliği ile İstanbul Anadolu yakasında düzenlenen İstanbul Asya Basketbol Altyapı ligine sponsor oldu.

Ferapı, bugüne kadar gerçekleştirdiği beş önemli projesinde, sosyal alanlara, inşa ettiği hem konut hem de ofis binalarında daha geniş alanlarla yer vermesiyle öne çıkıyor. İstanbul’da Kağıthane, Kartal, Basın Ekspres Yolu ve Bomonti gibi yatırım açısından gelecek vaad eden bölgelerde markalı projeler gerçekleştiren FerYapı, hayata geçirdiği İtower, İstWest, Premier Kampüs, Mai, Parima projelerinde, sosyal ve spor alanlarına oldukça geniş bir şekilde yer verirken, konut ve ofisleri ise yaşamı kolaylaştıracak çözümler ile inşa ediyor.

Sporun gerek fiziksel gerekse zihinsel olarak bireyin gelişmesindeki öneminin farkında olan FerYapı, yeni kuşakların, gençlerin gelişimlerini en iyi şekilde tamamlamaları için üzerine düşeni fazlası ile yapıyor. Türkiye’de ilkleri gerçekleştiren FerYapı, spora ve insana verdiği önemi, Tansel Urcan Basketbol Akademi Organizasyonu ile İstanbul Anadolu Yakasında gençler, yıldızlar, küçükler, minikler ve mini minikler kategorilerinde düzenlenen İstanbul Asya Basketbol Altyapı ligine sponsor olarak bir kez daha gösteriyor.

FerYapı sponsorluğunda, geleceğin basketbol yıldızlarının hazırlandığı Tansel Urcan Basketbol Akademi, 7 kişilik deneyimli antrenör, diyetisyen ve idari ekipten oluşuyor. 6 – 17 yaş arasındaki sporculara her sene 9,5 ay boyunca eğitim veren T.U.B.A. , belirli eğitim sürecini başarı ile  tamamlayan sporcularının  T.B.F. lisanslı olarak Pamukspor ve İdealtepe Spor Kulübünde basketbol oynamalarını ve uluslararası yarışmalara katılmalarını sağlıyor.

Bize Ulaşın

Telefon

444 9 337

Email

Gürsel Mahallesi, İmrahor Caddesi, Premier Kampüs Ofis,
Kat:6 No:29/A No:217, 34400 Kağıthane – İSTANBUL
Telefon: +90 212 272 49 09

Bize Ulaşın

© 2022, Fer Yapı