CategoriesKampüs Konsept

REGUS PREMİER KAMPÜS OFİS’TE!

Dünyanın lider hazır ofis işletmecisi Regus’un 25. Lokasyonu, Premier Kampüs Ofis’te!

Dünyanın dört bir yanında binlerce noktası olan, paylaşımlı ofis alanı hizmeti sunan Regus’un en Türkiye’deki en büyük m2’li ofislerinden biri Kağıthane’nin parlayan yıldızı Premier Kampüs Ofis’te açılıyor.  Regus 30 yılı aşkın süredir işletmeler için hazır ofis, sanal ofis, ortak çalışma alanı ve toplantı odası kiralama hizmetlerini en kapsamlı ve kaliteli şekilde planlayarak müşterilerinin kullanımına sunuyor.

Geniş ofis ağıyla şirketlerin dilediği yerde ve dilediği şekilde çalışmalarını sağlayan Regus İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasında 18 adet, Gaziantep, Bursa, Ankara ve Adana’da 6 adet olmak üzere toplam 24 konumda hazır ofis alanı, ortak çalışma, sanal ofis ve toplantı odası hizmeti veriyor. Esnek anlaşma koşulları ile işletmelerin ihtiyaçları değiştikçe bu değişen ihtiyaçlara yönelik çözümler üretilebilen bu hizmet ofis kiralama modeli ile yapılan anlaşma çerçevesinde Dünyanın diğer ülkelerindeki Regus Ofislerini de iş seyahatlerinizde kullanabilir olacaksınız. 

İstanbul Kağıthane’de bulunan mevcut lokasyonunu Premier Kampüs Ofis’e taşıyacak olan Regus, 2.850m2’lik yeni lokasyonunda 330 kişilik çalışma alanının yanı sıra Covid-19 ile birlikte önemi artan 1.900m2’lik teras alanı ile oldukça dikkat çekiyor. Leed Gold Sertifikasına sahip ve Smart ofis anlayışıyla geliştirilmiş olan Premier Kampüs Ofis’in tercih edilme sebebi ise mimari bir eser niteliğinde olan binanın güneş ışınlarını en doğru açılarla alarak enerji tasarrufu yapması, çevreci bir bina olması ve kampüs anlayışı ile tasarlanırken tüm sosyal ihtiyaçların düşünülmüş olmasıdır. Ayrıca devasa kampüs meydanı ve her katta bulunan kat bahçeleriyle çalışanlara nefes almaları için bir ortam yaratmaktadır. Hemen karşısında bulunan Sadabat Parkı’yla birlikte yeşil bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Neden Premier Kampüs Ofis?

Dünyanın yeni trendi kampüs ofis konsepti, yatay yapısı ve bu yapının getirdiği geniş metrekareli ofis alanları, çalışan odaklı tasarımı, büyük ve ferah Kampüs Meydanı ve Bahçesi ile Türkiye’de bir ilk.  Premier Kampüs Ofis; park hissi veren geniş yeşil alanları, gurme restorandan kafelere, banka şubelerinden sosyal aktivite mekânlarına kadar pek çok şeyi bir arada bulabileceğiniz meydanı, Break Room, spor salonu, cep sineması, arşiv odası, toplantı ve konferans salonu gibi olanaklarıyla çalışanların tüm beklentilerini fazlasıyla karşılayacak nitelikte bir yapıdır. 

Bize Ulaşın

Telefon

444 9 337

Email

Gürsel Mahallesi, İmrahor Caddesi, Premier Kampüs Ofis,
Kat:6 No:29/A No:217, 34400 Kağıthane – İSTANBUL
Telefon: +90 212 272 49 09

Bize Ulaşın

© 2022, Fer Yapı